RECENZJE

opinie o naszych produktach

"Na początku nie wierzyłem, że wołowina z tej chodowli może smakować inaczej od tej kupionej ze sklepu. Od kiedy spróbowałem pierwszego produktu, nasza rodzina kupuje wyłącznie tą wołowinę."

Andrzej Z

"Mięso naprawdę z najwyższej połki. Polecam wszystkim którzy dbają nie tylko o portfel, ale przede wszystkim o własne zdrowie"

Anna ze Szczecina

"Na wołowinę z gospodarstwa EKO JASIŃSCY trafiłem przez koleżankę. Od tego czasu jak mam okazję to wyłącznie kupuję tą wołowinę. Prawdziwy rosół domowy, mielone czy też zrazy smakują jak za dawnych pięknych dni."

Michał Durka

"Zdrowa żywność to podstawa, ale zdrowa i smaczna to rozkosz dla podniebienia. Polecam mięso od Eko Jasińskich swoim znajomym bo wiemy co w domu naszym jemy."

Bożena

"Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak dobrym mięsem. Czas przyrządzenia jest znacznie krótszy od mięsa ze sklepu nie wspominając o jakości. Dlatego z czystym sumieniem polecam tą wołowinę.

Patrycja Sarna-Roztworowska

"Bardzo dobre mięso, zapakowane hermetycznie na czas podróży i przechowywania w lodówce. Zachowuje świeżość i aromat nawet po rozmrożeniu. Jestwm pewna, że to towar najwyższej jakości."

Ewelina Cz.

"Wołowinę od Eko Jasińskich kupujemy od dawna. Chyba nawet byliśmy pierwszymi klientami i do dnia dzisiejszego pozostajemy wiernymi klientami. "

Katarzyna K.

"Mięso bez dodatków, antybiotyków, hormonów czy GMO to dla naszej rodziny najważniejsze. Kupując tutaj mięso jesteśmy pewni jakości."

Włodzimierz N.

Kontakt

Adres

Gospodarstwo Ekologiczne Eko Jasińscy
ul. Człuchowska 56A
77-304 Rzeczenica